Únor 2008

Garfield

29. února 2008 v 19:40 | lucíík

CO máš za mobil??

29. února 2008 v 19:25 | lucíík

Líbí se ti můj blog??

29. února 2008 v 19:21 | lucíík

ICQ tet

29. února 2008 v 19:09 | lucíík
Stačí když odpovíš na tyhle čtyři jednoduché otázky.Pokud jsi odpověděl na správné odpovědi se podívej dolů:
((((ODPOVĚDI))))
1.Jak si můžeš vybírat rakev když jsi po smrti??
2.Vždyť 30 koruna neexistuje!
3.Jak to auto může jet,když nemá kola??
4. Uprostřed těch obrázků
JAK JSTE DOPADLI PIŠTE DO KOMENTÁŘŮ!!!!!

Něco o mě 2...

29. února 2008 v 18:50 | lucíík
No newím co už o sobě napsat!!!!
Takže oblíbené jídlo: pizza
oblíbený sport:jízda na koni,na kole,plavání ,a výlety.
oblíbená barva:modrá
moje oblíbená PC hra: The sims 2
moje oblíbené předměty:matematika,anglický jazyk,přírodopis,český jazyk,výtvarná výchova,informatika.
moje neoblíbené předměty:český jazyk-sloh a literatura,hudební výchova.
Nesnáším: pavouki a hady
To je vše ))))))

Další koně......

29. února 2008 v 17:50 | lucíík

Zac Efron

29. února 2008 v 17:16 | lucíík

Zac Efron

herec

Datum narození: 18.10.1987 Místo narození: San Luis Obispo, Kalifornie, USA
Znamení:Váhy
Americký herec- Zac Efron se narodil v San Luis, Obispo v Californii, 18.října 1987. Rodiče jsou David Efron a Starla Baskett. Když mu bylo 11 let jeho rodiče si všimli jeho schopností ve zpěvu a tak Zac začal brát lekce zpěvu a poprvé si zahrál v muzikálu: Gypsy. Dostal role v hrách Peter Pan, The Music Man, Mame, Little Shop of Horrors. Na střední škole si všimla jeho potenciálu učitelka dramatických umění a kontaktovala svého přítele filmového agenta, tak Zac začal hostovat v několika seriálových rolích a to ho pilotovalo do televize. V letech 2004-2005 ztvárnil roli Camerona Bale v seriálu od WB Summerlad

Hilary Duff

29. února 2008 v 17:07 | lucíík
Hilary Duff

Datum narození:

28.09.1987

Místo narození:

Houston, USA

Znamení:

Váhy

Životopis:Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet, a tak jako ve všem, i v něm byla výborná. Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film Casper Meets Wendy (Casper a Wendy), který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. První se jmenoval "Agent Cody Banks". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film Lizzie McGuire Movie (u nás jako Italské prázdniny), čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili.

Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis, natáčela film Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu), v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.

Tím Hilina kariéra rozhodně nekončí. V červenci 2004 (v USA) byl v kinech její další film - A Cindrella Story (Popelčin příběh) a v říjnu 2004 začíná točit film Hearth of Summer. Podle některých zpráv má další album vyjít tento rok, na její narozeniny

Ashley Tisdale

29. února 2008 v 16:59 | lucíík

Ashley Tisdale

modelka, herečka, zpěvačka

Datum narození: 02.07.1985 Místo narození: West Deal, New Jersey Znamení: Rak

Životopis: Ashley Tisdale se poprvé objevila na televizní obrazovce v několika epizodách různých seriálů např.: Smart Guy, 7th Heaven, Grounded for Life, Boston Public, Strong Medicine, Charmed a Beverly Hills, 90210. Měla také malou roli ve filmu Donnie Darko v roce 2001. Poté se Ashley Tisdale stala známou. Nejvíc ji proslavila role v televizním filmu High School Musicial, kde ztvárnila zápornačku Sharpey a hrála jí více jak přesvědčivě!

Kromě herectví se věnuje také hudbě. Už ve dvanácti letech zpívala pro prezidenta USA Billa Clintola.Své první sólové album vydala 6.2.2007. Její neznámější písničky jsou Not like that, He said, she said a Suddenly.
Osobní
Rodiče: Lisa a Mike Tisdale
Sourozenci: starší sestra Jen

Gwen Stefani

29. února 2008 v 16:54 | lucíík
Přezdívky:Sunshine, G-loc
Datum narození:03.10.1969
Místo narození:Anaheim, Kalifornie, USA
Výška:168 cm
Barva očí:Hnědé
Barva vlasů:Světle hnědá
Bydliště:Orange County, Kalifornie, USA
Rodiče:Denis a Patti
Sourozenci:sestra Jill a 2 bratři Eric a Todd
Znamení:Váhy
Životopis: Zpěvačka No Doubt Gwen Stefani se vydala na sólovou dráhu. Nahrála album Love.Angel.Music.Baby. obsahující čtyři velké hity:What You Waiting For?, Rich Girl, Hollaback Girl a Cool které se stali velkými hity všech světových rádii. Producentsky se na albu podílala nejvýznamější jména současného popu jako Andre 3000 (Outcast), The Neptunes, Nellee Hooper a co se týče autorů, tak Gwen se sama podílela skoro na všech písničkách, nicméně jí v tom pomáhali Linda Perry (Pink, Christina Aquilera) či Dr Dre a na albu vystupují jako hosté New Order či Eve.

Madonna

29. února 2008 v 16:46 | lucíík
Životopis:Rodiče Sylvio Ciccone, přistěhovalec z jižní Itálie (inženýrem u Chrystlera) a Madonna Ciccone jí pojmenovali Madonna Luise Veronica Ciccone. Madonna měla 3 sestry, Melanii, Paulu a Jennifer a 4 bratry, Martina, Christophera, Anthonyho a Maria. Celá rodina se přestěhovala do Detroitu. Když bylo Madonně 6 let, zemřela její matka na rakovinu. Vyrůstala ve velmi muzikální rodině, kde každý sourozenec hrál na hudební nástroj. Madona se učila hrát na klavír, což se jí později velmi hodilo. Její otec se po nějaké době opět oženil. Narodili se další dva sourozenci.

Už na střední škole Madonna navštěvovala hodiny tance. Na těchto lekcích se seznámila s tanečníkem Christopherem Flynnem. V roce 1976 úspěšně ukončila studium na střední škole a získala stipendium na tanečním oddělení Michiganské univerzity, ale vybrala si místo v tanečním studiu v New Yorku. Zpočátku vystupovala kde se dalo, někdy jako tanečnice jindy zase jako zpěvačka. Vystupovala v kapelách jako Breakfast Club či Emmy.

Občas si přivydělávala jako modelka aktů. Fotky které nafotila se o několik let později objevují v Penthousu a Playboyi. Filmovým debutem pro ni byl nechvalný snímek "A Certain Sacrifice". V roce 1982 získává Madonna první smlouvu s firmou Sire Records.

První singl se nazývá Everybody a první album nese název Madonna, na němž si napsala skoro všechny texty sama. První klip pro MTV se jmenoval "Borderline". Druhé album se jmenuje Like a Virgin. Její sláva šla raketově vzhůru a Madonna se stává slavnou.

Natočila také několik filmů jako: "Vision Quest", v roli barové zpěvačky a následovně velká herecká role ve filmu "Desperately Seeking Susan" bláznivá komedie, která měla veký úspěch.

Po osmiměsíční známosti s hercem Seanem Pennem se konala svatba v den Madoniných 27 narozenin. Bohužel tento vztah nevydržel příliš dlouho a po třech letech se oba rozvádějí. Se Seanem natočila nepříliš úspěšný film "Shanghai Surprise". Dalším významným albem se stalo "Like a Prayer", na kterém Madonna napsala 11 vlastních textů.

Velký přelom v její kariéře nastal, když změnila svoji image na sexuální symbol. Vydáním alb "I´m Breathless" a "Erotica". Vydává skandální knihu Sex a film "Body Of Evidence". Po neúspěšném turné v roce 1994 se svými sexuálními výstřelky končí a vydává další album.

Podařilo se jí získat velkou příležitost a v roce 1996 začíná v Argentině natáčet filmovou verzi muzikálu Evita. Na který v Londýně studovala operní zpěv. V průběhu natáčení Madonna otěhotní s osobním trenérem Carlosem Leonem. 16. 9.1996 se jí narodila dcera Lourdes Marie Ciccone Leon. Avšak její vztah s Carlosem dlouho netrval.

Velký úspěch získává album "Ray Of Light", za které obdržela 4 Grammy. V roce 1999 se seznámila s britským režisérem Guyem Ritchiem, kterého si po roce známosti vzala. Má s ním druhé dítě - syna Rocco: narozen 10.8.2000. Po dlouhé době madonna vydala album "Music" (2000). Následovala alba Die Another Day (2002) či American Life (2003).

"Přeji si, aby lidé vyskočili ze židlí! Chci lidi bavit... chci aby si užívali při poslechu tohoto alba od začátku až do konce... nonstop!" Takto Madonna popisuje své album Confessions On A Dance Floor, které vyšlo na celém světě v polovině listopadu 2005. Na Confessions On A Dance Floor se Madonna, nejznámější a nejdiskutovanější ikona populární hudby, vratila ke svým tanečním disco kořenům, avšak kolekci 12 skladeb koření skvělou směsí nejsoučasnějších zvuků, ke kterým jí pomohli producent alba Stuart Price (znám též jako Jaques Lu Cont) a další producenti Mirwais Ahmadzai (producent Madonniných alb Music a American Life) a Bloodshy & Avant

Shetlandský pony

29. února 2008 v 16:38 | lucíík
Shetlandský pony je plemeno na třetím místě. Je to krásný poník i když je strašně malinkej.
Shetlandský pony je to takový malý mazel a je velice rozkošný v obličeji.

NĚCO O MĚ 1

29. února 2008 v 16:28 | LUCÍÍK
AHOJÍÍÍK
JMENUJI SE LUCKA. JE MI 12 LET A V TOMHLE BLOGU JSEM JAKO NOVÁČEK.
MÁM HROZNĚ RÁDA KONĚ A PROTO JSEM SE ROZHODLA SI UDĚLAT TAKOVEJ MINIDENÍČEK.
NEJRADĚJI JEZDÍM NA KOLE, PLAVU ,SAMOZŘEJMĚ MÁM RÁDA I PŘÍRODU.
MOJE NEJOBLÍBENĚJŠÍ ZVÍŘE JE KŮŇ.
MÁM PSA JE PLEMENO ZLATÉHO RETRÍVRA A JE TO MŮJ MAZEL MÁM HO MOOOOC A MOOOC RÁDA (:D:D:D:D:D:D)

hoooooooodně poníků

29. února 2008 v 16:22 | lucíík
PONÍÍÍÍÍCIIIII!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Srandovní animačky

29. února 2008 v 16:00 | lucíík
Ten je dobrej co???

Nelly Furtado

29. února 2008 v 15:04 | lusíík

Nelly Furtado

Zpěvačka

Datum narození: 02.12.1978 Místo narození: Victoria, Britská Kolumbie, Kanada Znamení: Střelec


Životopis: Nelly Furtado je kanadská zpěvačka,textařka a příležitostná herečka. Nelly pochází ze 3 dětí .Její rodiče Maria Manuela a Antonio Jose-Furtado pocházejí oba z Portugalska,a proto umí Nelly i výborně portugalsky. Také se později ve škole začala ušit i španělsky a hindsky.

Když jí bylo 9 let,začala se učit hrát na pozoun a na ukulele,později i na kytaru a klávesy. Její poslední zatím vydané album Loose vyšlo v červnu 2006,na němž se setkává s mnoha umělci jako Timbaland nebo Juanes. Jsou na něm singly jako např.: Meneater, Promiscuous, All Good Thinks nebo Say it

FERGIE

29. února 2008 v 14:54 | lusíík
Fergie
Celé jméno:Stacy Ann Ferguston
Datum narození:27.3.1975
Místo narození:Kalifornie
Fergie má má mladší sestru Dannu Karrieren. Obě jsou si hoodně podobné. Fergie dostala svou první hereckou příležitost jako moderátorka v funny pořadu "The Charlie Brown and Snoopy show" Poté dostala několik nabídek na moderování různých pořadů,ale i na reklamy.
V roce 1986 hrála v hororové komedii "Moster in Clothes" Poté působila v New Yourských seriálech.
V roce 1989 se vzdala světu kamer a vrátila se z5 do obyčejného života a dění normal. teenengera. Hudba ale pořád byla její vášní a proto s holkama založila skupinu Wild Orchid. S touto skupino měla dokonce vlastní pořad v televizi. vydala se svou skupinou 2 alba. V roce 2003 připravovala skupina 3 album ale už ho nestihla vydat,protože se skupina rozpadla. A to kvůli depresím kvůli kterým dokonce musela Fergie podstoupit terapii.
O rok později se Fergie o5 věnovala své profesional pěvecké kariéře,ale chtěla změnu. Proto se rozjela do Los Angeles a tam potkala Willa ze skupiny BLACK EYED PEAS. Potkávali se spolu často v různých pořadech a setkávali se číím dáál časteji. Poté přijala na krátky čas svůj hlas umělecké skupině Trio.
S Black eyes Peas ale nazpívala pár songu a hned bylo rozhodnuto. Vydala s nimi svoji 1. desku Elephant,dostala své umělecké jméno FERGIE

Neklikeeej!!

29. února 2008 v 14:45 | Lusíík
JESTLI TOHLE NEZKOPÍRUJEŠ DO SVÉHO BLOGU
DO 7 DNÍ ZEMŘEŠ
RAČI TO UDĚLEJ CHCETE VIDĚT JAK DOPADNETE JESTLI NEPOSLECHNETE !!!
NENÍ TO SRNDA!!! MYSLÍM TO VÁŽNĚ!!

koníci

29. února 2008 v 13:58 | Lisíík

Bily Talent

29. února 2008 v 13:18 | Lucíík

BILLY TALENT INFO

Pankrocková kapela Billy Talent vznikla v Kanadě v roce 1993. Začali jako skupina Pezz s kterou
vydali už v roce 1998 album Watoosh. S postupem času se přejmenvoali na Billy Talent. V roce 1999 vydávají první album "Watoosh!". Desky se prodalo okolo 1000 kusů a měla v rodné zemi velký úspěch. Po vydání prvního alba nazvaném "Billy Talent" se jim dostalo v Kanadě velkého uznání. Album se stalo jen v jejich rodné zemi 3krát platinovým, ale v ostatních částech světa byl Billy Talent stále velkou neznámou.
Okolo roku 2002 se sláva kapely začala rozšiřovat po celém světě a jejich singly "Try Honesty", "River Below" nebo "The Ex" se začali hrát skoro po celé Evropě. Když kapela zjistila, že může prorazit na evropském trhu, vydala i DVD s názvem "Scandalous Travelers", které obsahuje hodinový záznam z jejich celosvětové tour, ale i biografii jednotlivých členů a spoustu dalšího. Absolutně největší úspěch nastal pro skupinu Billy Talent ve chvíli kdy se vydalo jejich druhé album s názvem "II" (římská dvojka). Album bylo vydáno 23. Června 2006 a hned po vydání se stalo třeba v německu nejprodávanějším albem ze všech. Nyní je u našich sousedů Billy Talent skoro modlou a potvrzuje to i fakt že na německých radiostanicích i hudebních kanálech se písničky této kapely hrají skoro pořád. Nejoblíbenějšími singly druhého alba jsou "Fallen Leaves" , "Devil in a Midnight Mass" nebo "Red Flag" (tato píseň je tak kvalitní, že se objevila i v některých počítačových hrách jako je NHL 2006, SSX nebo Burnout).
Členové
Benjamin Kowalewicz - zpěv
Ian D'Sa - kytara
Jon Gallant - basa
Aron Solowoniuk - bicí


CD
Pezz - Watoosh (1998)
Billy Talent - (2003)
Billy Talent II (2006)